KONST / Litografier / Färglitografi 13462520
nr 1346 2520
Olle Olsson Hagalund
(1904-1972), Sverige
Färglitografi, Strandvägen. Signerad, numrerad 186/300. Motivet: 37x44 cm
Olle Olsson Hagalund, född 1904, död 1972, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:52:45
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
Olle Olsson Hagalund
Läs mer om Olle Olsson Hagalund